Jdi na obsah Jdi na menu

Info

 fotografie0070.jpg

 

Kvalitní sýr z naší nabídky

Sýr z našeho obchodu je bez výjimky farmářský sýr a pochází z okolí holandského města Gouda. Farmářský sýr, to znamená, že je výráběný přímo na farmě, bez chemických přísad a z kvalitního čerstvého mléka tamních soukromých krav. Proto má  ojedinělou plnou chuť, která je typická pro pravý Goudský farmářský sýr a zároveň je známý po celém světě. Sýr má obsah tuku kolem 50% a je bohatý na vitamíny a kalcium. Výjimečně zdravý je i kozí sýr a je vyroben z pasterizovaného mléka, protože kozí mléko bez pasterizace, se rychle kazí.

Trvanlivost a uskladnění

Sýr je prodáván tradičním způsobem - jak se u nás říká – „čerstvě od nože“. Je ručně odkrojen, zabalen a  dá se bez problémů uskladnit v lednici 2 týdny. V případě, kdyby náhodou vznikla přeci jenom nějaká plíseň, nebojte se, po odkrojení nevhodné části můžete dál sýr bez problémů konzumovat. Sýry mají z hygienických důvodů parafínovo-plastikový obal. Tento obal odstraňujte, poněvadž je nepoživatelný, ale kůrka pod obalem již ano.

Kdybyste i přes naši snahu, nebyli spokojeni s naší kvalitou, přijďte za námi s vaší žádostí, a my Vám rádi vyjdeme vstříc. Naše sýry tradičně prodáváme kvůli zaručené čerstvosti, neplátkované, ale po kouskách. Pokud máte další dotazy, klidně se obraťte na naše pracovníky, rádi Vám poradíme.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ronrogers

(thanks, 12. 6. 2017 12:07)

Yummy, looks good.Thanks for the tip.Happy to read your post and appreciating you for making this better and yummy foods.Thanks a lot.Do you have any difficulty to write good points in your essays,So try to write better and make your essay better at any level.Its the better way for you to make your essay with good contents.if you have you can write it well by taking help from custom essay writing services,it will be get through internet.

Uterní rande

(Vyskočilovi, 6. 11. 2014 20:18)

Několikrát jsme si byli u vás posedět a moc se nám líbilo. Přejeme vám spoustu dobrých hostů :-)

hezké odpoledne s rodinou ti přejí. :-)

(Dolinka, 31. 7. 2014 17:41)

Moc se neopite,já si taky dávám palavu. :-)

Re: hezké odpoledne s rodinou ti přejí. :-)

(martina.dolinova@seznam.cz, 31. 7. 2014 18:25)

Děkujeme, příště to spláchneme zase spolu, ju, zdravíme:):)

pěkné posezení. :-)

(martina.dolinova@seznam.cz, 30. 7. 2014 20:10)

Ahoj Jitus, Rulandské sudove bylo dobré. :-)

Re: pěkné posezení. :-)

(martina.dolinova@seznam.cz, 31. 7. 2014 15:09)

Děkujeme

testík

(jirka, 13. 1. 2014 10:42)

test2